doprava

Doprava a mechanizace

Středisko dopravy svými dopravními prostředky a stroji zajišťuje dopravu a zemní práce především na našich stavbách. Naší techniku je možné objednat i pro externí dopravu a přepravu vč. nadrozměrné přepravy, kontejnerové přepravy a přepravy sypkých materiálů. Je možný pronájem našich rypadel (pasových i kolových), nakladačů, graderů a buldozerů.

Více informací

recyklace

Recyklace a prodej kameniva

Provádíme recyklaci stavebních a demoličních odpadů a přírodního kameniva v lomech, pískovnách, recyklačních centrech a na demolicích v celé ČR díky mobilním drtičům, třídičům. Recyklační středisko v Žatci přijímá stavební a demoliční odpady k recyklaci. Prodává recykláty, písky a štěrky. Zajištujeme dopravu odpadů i recyklátů a kameniva.

Více informací 
prodej phm

Prodej pohonných hmot

Firmám nabízíme možnost tankování pohonných hmot diesel a adblue. Provozovujeme čerpací stanice bez obsluhy a nádrž s bezobslužným odběrem pomocí tankovacích čipů.Louny, Průmyslová 2724 - motorová nafta, AdBlue
Chomutov, Polní 4795 - pouze motorová nafta

Závod dopravy, mechanizace a služeb

S využitím vlastní techniky zajišťujeme dopravu techniky a stavebních hmot, provádíme recyklaci stavebních odpadů, pronajímáme stroje a nářadí. Prodáváme pohonné hmoty.